המלצות וסיפורי הצלחה

במרוצת השנים זכינו לייצג ולסייע לאלפי אנשים. לרשותכם מקבץ נבחר מסיפורי ההצלחה.

הסדרת מעמד מלש״ב יליד חו״ל
משרדנו ייצג מועמד לשירות ביטחון (מלש״ב) אשר נולד בגרמניה לאם אזרחית ישראלית ואב גרמני ואשר מקום מושבו הקבוע ביחד עם הוריו ברציפות מיום לידתו ועד היום הוא בחו״ל.
למרות זאת, נפלה טעות אצל רשויות הצבא והם קבעו כי עליו להתגייס.
בעקבות התערבותנו הבינו גורמי הצבא את טעותם וקבעו כי הלקוח שלנו פטור משירות ביטחון וכי הוא יכול להיכנס ולצאת את ישראל ללא כל הגבלה.
פורסם:2.6.2020

גם בימי הקורונה הצבא ממשיך כסדרו, מלש״בים מתגייסים ואנחנו עוזרים לחיילים שנקלעו למצוקה בריאותית או נפשית שלא מטופלת כדבעי.
למשרדנו פנה חייל שנקלע למצוקה נפשית בעת שירותו הצבאי וכל
פניותיו ופניות הוריו לא זכו להתייחסות.
לאחר התערבותנו הוא קיבל הפניות לטיפול קב”ן. קיבל התאמות נדרשות ושונה שיבוצו בהתאם.
פורסם :19.3.2020

לעיתים בן משפחה בא לבקר משפחה שנמצאת בישראל ועקב כך שמעמדו לא מוסדר מול צה”ל נגרמת לו אי נעימות רבה ואף איום במעצר אם יכנס שוב לישראל.
משרדנו סייע בהצלחה רבה ללקוח שלנו, להסדיר את מעמדו מול רשויות הצבא ולאפשר לו מעתה ואילך כניסה חופשית לישראל לבקר את אמו ללא איום מעצר שמרחף מעל ראשו.
כדאי לטפל בהסדרת מעמד ככל המוקדם שניתן כדי להבטיח שהות נעימה וללא תקלות בעת הביקור בארץ.
פורסם:13.2.2020

טיפול בחייל שנמצא במצוקה נפשית והתאמת פרופיל מחדש
משרדנו ייצג חייל אשר נקלע למצוקה נפשית קשה לאחר גיוסו. כל ניסיונותיו במשך חודשים רבים לקבל סיוע הולם מגורמי הצבא, עלו בתוהו.
לאחר התערבותנו, הוא נבדק, עניינו עלה לועדה רפואית הותאם לו פרופיל 21.
(המשפט שנערך לו לאחר מכן בדין משמעתי, נערך אך ורק לצרכים שלישותיים של הצבא והוא חסר כל משמעות ותוקף משפטי, מאחר שמרשנו פטור מטבע הדברים, גם משירות מילואים)
תאריך המסמך:12.7.2018

משרדנו ייצג בשיתוף פעולה עם מרק פרי, עורך דין צבאי ותעבורה מועמדת לשירות ביטחון אשר למרבה הצער, חלה התדרדרות במצבה לאחר מיוני הצו הראשון. בזכות הסיוע והליווי שלנו, רשויות הצבא היו קשובות לעניינה ומצאו כי היא אינה כשירה לשירות
פורסם:8.4.2019

קרן ידידות טורונטו, המקדמת את זכויותיהן של אימהות חד-הוריות ומשרדינו, במיזם משותף הכולל הקו חם לחד-הוריות, למענה וייעוץ ללא תשלום בנושאי תעסוקה ודיני עבודה בימי משבר הקורונה.

מכתב תודה לעו”ד יבגני

רוצים לספר ולשתף אותכם בעוד הצלחה של מועמד לשירות ביטחון יליד חו”ל, בעקבות פנייתנו לרשויות הצבא , נקבע כי הוא פטור משירות צבאי.
פורסם:26.2.2020

דין משמעתי ביטול תלונה בהוראת פרקליט צבאי.
משרדנו ייצג איש קבע בדרגת רב נגד, אשר התביעה הצבאית הראשית הורתה להעמידו לדין משמעתי בעקבות תחקיר שנערך על ידי מפקדתו בדרגת סגן אלוף.
בעקבות התערבות משרדנו, חזרה בה התביעה הצבאית הראשית מהוראתה והורתה על ביטול התלונה שהוגשה כנגד מרשנו, זאת לאחר ששוכנעו על ידנו, כי התחקיר אשר הוצג לפרקליטות והיווה בסיס להוראת הפרקליטות לא שיקף את התמונה האמיתית והמלאה וגרם למרשנו עוול של ממש.
פורסם:30.1.2020

להתגייס לצה”ל כנגד כל הסיכויים
י. האמינה בכל ליבה ששירותה הצבאי הינו משימה חשובה. היא שאפה לסיים את שנותיה בצבא בצורה הטובה ביותר והמלאה ביותר. לכן, כאשר צה”ל רצה לפטור אותה מהמשך שירותה היא הגיעה אלינו לעזרה. בלי לאבד דקה מיותרת ניגשנו לעבודה וליווינו את י’ מול הגורמים הצבאיים, כך שלאחר בירורים נוספים היא נמצאה כשירה להמשיך את שירותה הצבאי בכבוד.
תאריך מסמך:12.2.2018

בעקבות הפנייה שלנו הוחלט לערוך למלש”בית בדיקות רפואיות נוספות שקבעו כי אין אפשרות לשבץ אותה לתפקיד של תצפיתנית.
מקרה זה ומקרים רבים דומים אחרים המגיעים לטיפול במשרדנו מלמדים אותנו כמה חשוב למלש”בים / חיילים לעמוד על זכויותיהם ואם הם חשים שהתפקיד אליו שובצו לא הולם את מצבם הרפואי או הנפשי, יש לפנות ללא דיחוי אל רשויות הצבא על מנת לטפל בנושא.
פורסם:18.3.2019

שינוי קב”א

ציון הקב״א של המלש״ב אותו אנו מייצגים, עלה לאחר הערעור מקב״א 44 לקב״א 55
יגענו, מצאנו ובעיקר האמנו לאורך כל הדרך, בבחור הנפלא והמוכשר הזה.

פורסם:22.4.2018

לקוח שלנו, שחקן דינמו קייב לשעבר, שעזרנו לו בהתמודדות עם קשיים משפטיים בעולם הכדורגל, גרם לנו להרגיש היום כקבוצה מנצחת.

תאריך: 9.1.2018

תיק דיני צבא שהסתיים על הצד הטוב ביותר.
משרדנו ייצג מלש״ב נפלא וברוך כשרונות, אשר הצבא התאים לו פרופיל שאינו מתאים למצבו הרפואי ומשכך הוא שובץ לתפקיד לחימה, תפקיד שאינו הולם את מצבו כלל, לאחר התערבותנו, רשויות הצבא פעלו הן להתאים לו פרופיל נכון והן לשבצו בתפקיד ההולם את מצבו, את כישוריו ואת צרכי הצבא.
פורסם:11.5.2020

שמחים לבשר על עוד הצלחה משפטית ותיקון עוול.
ייצגנו חייל לוחם צה”ל שבגלל התנהלות לקויה של הצבא בגיוסו לצבא קבע ופגם בתעודת השחרור, נמצא כי הוא זכאי לפיצוי בגובה 18,000 ש”ח ותיקון תעודת השחרור שלו.
פורסם:24.2.2020

שיבוץ מחדש ודחיית גיוס
מלש”ב שפנה אלינו, רצה מאוד לשרת בתפקיד משמעותי בצבא והגיע עם מוטיבציה גבוהה.
רשויות הצבא רצו לגייס אותו לתפקיד של נהג משא למרות שכל הנסיבות שלו והרקע שלו לא מתאימים לתפקיד כלל. כל ניסיונותיו לקבל מענה וסיוע מהצבא עלו בתוהו.
לאחר התערבות מהירה ויעילה של משרדנו בעניינו הוא זומן לבדיקת קב”ן שבעקבותיה אכן נמצא כי הוא לא מתאים לתפקיד שהותאם לו ולכן גיוסו נדחה ויותאם לו תפקיד אחר.
פורסם:26.1.2020

שינוי שיבוץ צבאי
ח. רצה להתגייס ולשרת בצה”ל ולתרום את חלקו. רשויות הצבא רצו לגייס אותו לתפקיד של נהג משא למרות שכל הנסיבות שלו והרקע שלו לא מתאימים לתפקיד כלל. כל ניסיונותיו לקבל מענה וסיוע מהצבא עלו בתוהו.
לאחר התערבות מהירה ויעילה של משרדנו בעניינו הוא זומן לבדיקת קב”ן שבעקבותיה אכן נמצא כי הוא לא מתאים לתפקיד שהותאם לו ולכן גיוסו נדחה ויותאם לו תפקיד אחר.
פורסם:12.1.2020

ביטול כתב אישום
משרדנו ביחד עם מרק פרי, עורך דין צבאי ותעבורה ועו״ד Safe Talea ייצג חייל שהוגש נגדו כתב אישום בגין היעדרות מן השירות שלא ברשות למשך 74 ימים, זאת לאחר שנעדר שלא ברשות בשלוש הזדמנויות סמוכות קודמות ובסה״כ כ-140 יום.
בזכות התערבותנו, רשויות הצבא התחשבו בנסיבותיו האישיות של מרשנו והורו על ביטול כתב האישום והמרתו לדין משמעתי בלבד.
פורסם:14.3.2019

לפני שנה וחצי פנה אלינו מתגייס טרי שנכלא במעצר בקו”ם ביום גיוסו לצה”ל בעקבות טעות בשיבוץ של הצבא. בעקבות טיפול מיידי של משרדנו, בוטל המעצר והחייל קיבל שיבוץ המתאים לכישוריו ולפרופיל שלו.

והיום, שנה וחצי אחרי, חייל זה זוכה להיות חייל מצטיין גדודי ולקבל תעודת הצטיינות מאת המג”ד על פועלו ותרומתו.
צריך להתעקש ולהילחם ולא לקבל כמובן מאליו טעויות שהצבא עושה וזה בהחלט משתלם בסופו של דבר.

מכתב תודה מאמא מאושרת, שבנה היחיד הוא כל עולמה, מרגש במיוחד ומרחיב לנו את הלב.
משרדנו ייצג חייל אשר במהלך הטירונות, נמנע ממנו טיפול רפואי דחוף המתחייב ממצבו הרפואי, עליו הוא עדכן את רשויות הצבא עוד במהלך מיוני הצו הראשון. פניותיו הרבות ופניית אמו אל מפקדיו, העלו חרס ובמקביל, מצבו הרפואי הלך והתדרדר.
בעקבות התערבות משרדנו, מרשנו זכה לטיפול רפואי הולם ונשלח על ידי גורמי הצבא לבדיקות רפואיות מקיפות ולטיפולים להם הוא זקוק, הותאם לו פרופיל רפואי הולם והוא שובץ לתפקיד מתאים למצבו.

פורסם:15.1.2018

Scroll to Top Skip to content